Dikkat Edilecekler Noktalar                                        DİKKAT EDİLECEK ÖNEMLİ HUSUSLAR !!!01 - Corel Draw olarak gönderilen dosyaların sürümü 17 olmalıdır.
02 - Kartvizit ve etiketlerde ürün ölçümüz 86,75x54 mm dir. Diğer tüm ürünlerin ölçüsü fiyat listesinde yazılıdır.
03 - Renkleri CMYK renk paletinden kullanınız. RGP yada Pantone kullanmayınız.
04 - Tüm çalışmadaki yazıları convertleyiniz.
05 - Yazıların kesime yakın olmaması için çalışmalarınızda her taraftan 4 mm kesim payı bırakınız.
06 - Çalışmalarınızda  efekt kullandıysanız (Lens, Transparan, Symbol, Fountain, Powerclip) en son cmyk bitmap yapınız.
07 - Çalışma dosyasında işin altına  (ÜRÜN KODU - MİKTARI) belirtiniz.
08 - Tüm siparişlerinizi tek bir corel çalışma dosyasında birleştirerek yükleyebilirsiniz. Yada tüm çalışma dosyalarını zip yaparak birleştirebilirsiniz.
09 - Standart dışı özel ebatlı işlerde  KESİM ÜCRETİ eklenmelidir.
10 - İşleri gruplayarak gönderiniz.
11 - İşlerinize çerçeve vermeyiniz. Toplu baskı ve kesim işlemlerinden dolayı, ürünün herhangi bir tarafı 2-3 mm kısa yada uzun, ORANTISIZ çıkabilir.
12 - QR kodları enaz 15x15 mm, vektör olmalıdır.  Resim olursa 600 dpi,  tek renk siyah,  bitmap  ayarlanmalıdır. Çalışmanızda lak vermeyiniz.
13 - Laklı ürünlerde, lak verilen kısımlar,  katlama ve bıçak yerlerine denk gelmemelidir. Bıçaktan 2 mm içeri alınmalıdır. Aksi taktirde lak soyulabilir.
14 - Lak,  10 puntonun altındaki yazılara ve 1 mm'den ince çizilere verilmemelidir. Yazı üzerine lak oturmayıp, kayabilir.
15 - Siyah zeminlerde problem çıkmaması için   C: 40 - M: 40 - Y: 0 - K: 100 verilmelidir. 
16 - Yazılara siyah verirken problem çıkmaması için   C: 0 - M: 0 - Y: 0 - K: 100 verilmelidir. Dört renkten verilmemelidir.
17 - Siyah zeminli çalışmalarda -İNCE- ve -KÜÇÜK-  yazı tipleri metinlerin okunmasında problem çıkartabilir. Font seçerken daha dikkatli olunmalıdır.
18 - Tüm ürünler TOPLU BASKI yöntemiyle üretildiği için % 5-10 arası ton farklılığı oluşabilir. Bir önceki baskı ile aynı çıkmayabilir. Birebir aynısının -
       çıkması için NUMUNE gönderilmeli ve ÖZEL BASKI talep edilmelidir.

Müşteri Hizmetleri